تور هند

0
قیمت
از35,000,000 تومان
قیمت
از35,000,000 تومان
نام کامل:*
شماره تلفن همراه:*
درخواست شما:*
* ادامه دادن شما به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

1512
تورهای ویژه نوروز 1402

عتیق گشت

عتیق‌گشت
7 شب
دسترسی: تابستان 1402
تهران فرودگاه امام خمینی
دهلی
حداقل سن: ندارد

تور هند

تور هند، بهترین انتخاب برای دوست‌داران طبیعت بکر و تنوع دینی و فرهنگی با تاریخی منحصر به فرد

کشور هند از خیلی جهات یکی از بهترین های دنیاست.
هند کشوری پهناور و پر از رنگ و رقص و موسیقی و آداب و رسوم های عجیب است.
درحال حاضر کشور هند در بین کشورهای درحال توسعه در جهان خودنمایی می‌‌کند و از نظر توریستی و جاذبه‌های گردشگری جزو بزرگترین کشورها محسوب می‌شود.

تور هند
خدمات تور

تور هند

0

محل خروج و بازگشت

تهران ، فرودگاه امام خمینی

زمان خروج

3 ساعت قبل از پرواز

قیمت شامل

  • پرواز رفت و برگشت
  • 3 شب دهلی 2 شب آگرا 3 شب جیپور
  • راهنمای تور
  • هر شهر یک گشت شهری
  • ترانسفر بین شهری و ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • اخذ ویزای هندوستان
  • بیمه مسافرتی
برنامه سفر

تور هند

0

این برنامه سفر مربوط به آخرین تور هند هشت روزه‌ای می‌باشد که اجرا شده است. بسته به تعداد روزهای تور و زمان انتخابی ممکن است برنامه سفر تغییر کند.

 

روز اولپرواز به سمت دهلی

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود.
پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. از تهران به سمت دهلی نو خواهیم رفت پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به هند سرسبز لذت ببریم.

روز دومگشت شهری دهلی

امروز با پایتخت شگفت انگیز هندوستان، بیشتر آشنا شویم. گشت خود را از بافت قدیمی شهر آغاز کرده و از مسجد جامع، بزرگترین مسجد هند و آخرین شاهکار معماری شاه جهان، بازدید خواهیم کرد و در ادامه گشت از یادبود راج گات، مکانی که ماهاتما گاندی در آن سوزانده شد نیز بازدید می‌نماییم.

در ادامه به بافت جدید دهلی رفته و از «راج پات» یا همان مسیر پادشاهان گذر خواهیم کرد و در این مسیر با کاخ ریاست جمهوری، ساختمان پارلمان و دروازه هند آشنا خواهیم شد و گشت خود را با بازدید از مجموعه قطب منار، بلندترین مناره هندوستان، ادامه می دهیم.

روز سومگشت آزاد شهری دهلی

امروز اقامت‌مان در دهلی، به بازدید از معبد آکشاردام، یکی از بزرگترین معابد و مکان‌های مذهبی دنیا خواهیم رفت. 

 

روز چهارمحرکت به سمت آگرا

امروز دهلی را به مقصد آگرا ترک می کنیم.

پس از رسیدن به این شهر و تحویل گرفتن اتاق‌هایمان به دیدن یک نمایش سنتی خواهیم رفت. این نمایش در حقیقت آشنایی اولیه ما با تاج محل و داستان آن است.

روز پنجمگشت شهری و بازدید از تاج‌محل

گشت امروز را با دیدن تاج محل، یکی از عجایب هفت‌گانه جهان شروع خواهیم کرد، بنایی که به دست پادشاه مغول «شاه جهان» و به یادبود مهر و عشق درونی‌اش به همسر محبوب خویش، «ممتاز محل» صورت پذیرفت.

در ادامه به دژ آگرا می‌رویم که به دست پادشاه بزرگ مغول، اکبر در سال ۱۵۶۵ بنا شد. در طی دوره پادشاهی جهان شاه، دژ با ماسه‌سنگ قرمز تغییر کاربری یافت و به صورت بنیادین با سنگ‌های مرمر مرمّت شد.

روز ششم حرکت به سمت جیپور

روز ترک آگرا و عزیمت به جیپور فرا رسیده است.

امروز پس از تحویل دادن اتاق ها، به سمت آگرا حرکت خواهیم کرد و در طول مسیر این فرصت را خواهیم داشت تا از قلعه فاتح پور سیکری که زمانی پایتخت امپراطوری مغول بوده و تلفیقی از معماری هندو و اسلامی است بازدید نماییم. 

این بنا که به قصد زنده کردن شکوه و جلال دوباره بناهای ایرانی، از سنگ‌های سرخ ساخته شده، نماینده‌ی بارز سبک معماری مغولی، همراه با طراحی و هنری کم‌نظیر است. در انتها پس از طی کردن ادامه مسیر به جیپور خواهیم رسید.

روز هفتمگشت شهری جیپور

امروز با جیپور، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای هند و شهری که به رنگ‌های زنده، خیابان‌های باریک و بیشتر از همه یادمان‌های تاریخی مسحور کننده‌اش شناخته می‌شود، آشنا می‌شویم.

 گشت خود را با دیدن از قلعه امبر، پایتخت کهن راجستان که بلیط های ورودی آن از قبل رزرو شده است آغاز می‌کنیم و به بازدید از معبد کالی، شیش محل باشکوه یا کاخ آینه و جای ماندیر می پردازیم. سپس در ادامه گشت به بازدید از شهر صورتی که در قلب جیپور واقع شده و یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری آن است می‌پردازیم.

در نهایت گشت امروزمان را با بازدید از کاخ شهر و رصدخانه جانتار مانتار به پایان می‌رسانیم.

روز هشتمپرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید!
پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم.
با همسفران خداحافظی می‌کنیم.

هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود.
ما برای سفر بعدی شما هم با عتیق‌گشت برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

نقشه

عکس ها

هند پس از چین دومین کشور پر جمعیت جهان محسوب می‌شود. کشوری با تاریخ و فرهنگ بسیار کهن وغنی که قدمت آن نزدیک به ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می‌رسد . هند سرزمین نژادها، زبان‌ها، آیین‌ها، و فرهنگ‌های فراوان و گوناگون می‌باشد.

در هند ۴۲۸ زبان وجود دارد که ۴۱۵ زبان، زنده هستند و کاربرد دارند و ۱۳ زبان امروزه منسوخ شده‌اند ولی در مجموع به غیر از زبان‌های هندی و انگلیسی که زبان رسمی این کشور اعلام شده‌، ۲۲ زبان دیگر در یک یا چند ایالت موقعیت زبان رسمی را دارند. هند مجموعه ای از ادیان مختلف و فرقه‌های مذهبی گوناگون را در خود جای داده که اکثر آن‌ها از اسلام و بوداو هندوئیسم نشات گرفته‌اند. واحد پول این کشور نیز روپیه هند است که به یکصد پیسه تقسیم می‌ گردد.

هند کشوری بزرگ و پهناور است و به همین علت آب و هوای آن در نواحی مختلف این کشور متفاوت بوده و زمان مناسب سفر در نواحی مختلف هند با یکدیگر متفاوت است.
به طور کلی تور هند از 3 نوع وضعیت آب و هوایی برخوردار است به همین دلیل می گویند که این کشور دارای آب و هوای پازلی است و 3 فصل آن:  تابستان، فصل باران های موسمی و زمستان است.

تابستان این کشور از اسفند تا اول خرداد است. فصل باران‌های موسمی نیز از خرداد تا مهر بوده و از مهر تا اسفند نیز فصل زمستان می‌باشد. به همین علت می گویند هند آب و هوایی پازلی دارد. 

شرایط ویزای هند

هیچ شرایط خاصی برای اخذ ویزای توریستی هند وجود ندارد.

اما باید توجه داشته باشید که متقاضیان ویزای هند نباید دارای هیچ‌گونه سوء سابقه کیفری و حقوقی باشند. برای اخذ ویزای کاری و تحصیلی هند شما حتما باید از سوی یک کارفرما، موسسه آموزشی و یا دانشگاه دعوت‌نامه معتبر ارائه کنید.

مدارک ویزای هند نیازی به ترجمه و گرفتن تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه ندارند. با توجه به اینکه ویزای هند در حال حاضر فقط به صورت حضوری صادر می‌شود، برای درخواست این ویزا باید مدارک ویزای هندوستان را همراه خود به سفارت ببرید. چک لیست مدارک ویزای هند به شرح زیر می‌باشد:

1) اصل گذرنامه با امضاء

الف) مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم

ب) ارائه گذرنامه های قبلی (در صورتی که ویزا هند داشتند)

2) 2 قطعه عکس 5*5 رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) کپی شناسنامه و کارت ملی

* تکمیل فرم ویزای هند بصورت کامل و دقیق

* حضور کلیه مسافرین در سفارت جهت ارائه مدارک الزامی می‌باشد.

* لیست مدارک فوق بر مبنای شرایط روز این بروشور تنظیم گردیده است، لذا در صورت بروز هرگونه تغییر در فهرست مدارک مورد نیاز سفارت مربوطه یا مدارک بهداشتی در خصوص ارائه گواهی واکسیناسیون یا تست پی‌سی‌آر، موارد در زمان مربوطه اطلاع‌رسانی می‌گردد.

تور هند ضمانت‌نامه بانکی نیاز ندارد

با توجه به اینکه ویزای هند به صورت الکترونیکی صادر می‌شود، لزومی به ارائه ضمانت‌نامه بانکی نمی‌باشد.

اگر به عنوان یک توریست به منظور گشت و گذار یا تفریح ​​به هند سفر می کنید، این ویزای الکترونیکی است که باید برای آن درخواست دهید. 3 نوع وجود دارد 

ویزای توریستی 30 روزه هند، که به بازدید کننده اجازه می‌دهد برای مدت زمان طولانی در کشور بماند 30 روز از تاریخ ورود وارد کشور شده و الف است ویزای دوبار ورود یعنی در مدت اعتبار ویزا 2 بار می‌توانید وارد کشور شوید. ویزا دارای یک تاریخ انقضا، که تاریخی است که قبل از آن باید وارد کشور شوید.

ویزای توریستی هند 1 ساله، که از تاریخ صدور ویزا الکترونیکی به مدت 365 روز معتبر است. این یک ویزای ورود چندگانه است ، به این معنی که شما می توانید در مدت اعتبار ویزا فقط چند بار وارد کشور شوید.

ویزای توریستی 5 ساله تور هند که به مدت 5 سال از تاریخ صدور ویزای الکترونیکی معتبر است. این نیز یک ویزای چند بار ورود است. هر دو ویزای توریستی 1 ساله هند و ویزای توریستی 5 ساله هند اجازه اقامت مداوم تا 90 روز را می دهند. در مورد اتباع ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا و ژاپن، اقامت مداوم در طول هر بازدید نباید بیش از 180 روز باشد.

 در صورت نیاز به مشاوره با عتیق‌گشت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

تور کرواسی

تور کرواسی

تور اسپانیا

تور اسپانیا