داستان ما

داستان عتیق‌گشت

قصه پرماجرای یک کسب و کار قدیمی

سال 1387 به نیمه نرسیده بود که حاج‌ محمد جواد اشجع، کرکرۀ «عتیق‌گشت» را در در خیابان کمال بالا کشید. یک دهه تجربۀ مدیریت کاروان‌های زیارتی حج عمره، تمتع و کربلای معلی و عشق و علاقۀ او به سفر و رسیدگی به زائران و مسافران، کار خودش را کرده بود و حاج جواد اشجع می‌خواست این مسیر را پرقدرت‌تر ادامه دهد. همراهی و همدلی همسر نیز مزید علت بود؛ حاج خانم سرشوقی، که ردای مدیر فنی آژانس را بر تن کرد و هم‌سفر او شد.

حاج جواد اشجع، بزرگ‌شدۀ بازار اصفهان، که خود درس پاکدستی و انصاف را از پدر و پدربزرگش که از بازاری‌های خوش‌نام و باسابقه اصفهان بودند، آموخته بود، «عتیق‌گشت» را به سرعت به قوام و بزرگی رساند و میراث خانواده را برای نو شدن‌ها به نسل بعدی سپرد؛ حمیدرضا اشجع، تازه‌نفس و پرامید، در پاییز 1394 اولین سایت فروش اینترنتی بلیط هواپیما را با نام «ایرپلین تیکت» راه‌اندازی کرد؛ و دیری نگذشت که «مستربلیط» به عنوان نسخۀ تکامل‌یافتۀ آن ایده متولد شد. سایتی که امروز در زمرۀ بهترین‌ پلتفرم‌های رزرو آنلاین بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و رزرو هتل به حساب می‌آید.

قلب خانوادۀ بزرگ عتیق‌گشت امروز با بیش از صد نفر سرمایۀ انسانی خود، در شیخ صدوق شمالی می‌زند و حمیدرضا اشجع، در قامت مدیرعامل مستربلیط و آژانس مسافرتی عتیق‌گشت به تحکیم و نوآوری‌های بیشتر فکر می‌کند؛ به جایی که تجربه‌های بسیارِ سال‌های بسیارِ تلاشگرانِ بسیار، منتهی به یک پیشنهاد شود؛ «پیشنهاد یک سفر بهتر».

تیم آژانس مسافرتی

با عتیق‌گشت، با خیال راحت بگرد!

در دنیایی که در میان سرمایه‌ها، حرف اول را سرمایه انسانی می‌زند, آژانس مسافرتی عتیق‌گشت کوشیده است، در وسع خود، بهترین‌ها را جمع و بهترین‌ها را پیشنهاد کند. «پیشنهاد یک سفر بهتر» مزیتی است که تنها با میزبانی تیمی کاربلد، باتجربه و همدل حاصل خواهد شد.

تلفن ثابت

 

031-36000

8 صبح تا 8 شب

تماس

کارشناس تورهای خارجی

09203136004
09203136005

8 صبح تا 8 شب

تماس-واتساپ- تلگرام

تورهای داخلی

کارشناس تورهای داخلی

09203136002
09203136003

8 صبح تا 8 شب

تماس-واتساپ- تلگرام

آدرس

اصفهان، پل فردوسی، ابتدای خیابان شیخ صدوق شمالی

کدپستی: 55484-81636 

ایمیل

آژانس مسافرتی عتیق گشت