تورهای جزیره زیبای کیش

هتل داریوش الهامی از ایران باستان و تخت جمشید

جاذبه توریستی در جزیره کیش

تور گردشگری استانبول

سفر به بزرگترین شهر و مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه

شهری در میان اروپا و آسیا

شروع پروازهای مالزی از 19 اردیبهشت 1401

هواپیمای ایرباس ماهان

سیم کارت بین المللی

خرید سیم کارت بین المللی در اصفهان
 بیشتر شما عادت دارید که با فعال کردن رومینگ از سیم کارت معمولی خود هنگام مسافرت های بین المللی، استفاده کنید. رومینگ روشی مناسب برای برقراری ارتباط شما با عزیزانتان در هنگام مسافرتهای کاری و یا تفریحی در کشور و قاره های دیگر است.

اما این کار هزینه های غیر ضروری در صورت حساب ماهیانه شما در پی دارد.

 استفاده از سیم کارت فعلیتان در مسافرتهای بین المللی ایده جالبی نیست و  اکثریت قریب به اتفاق ارائه دهندگان خدمات، از تصمیم بحث برانگیز اعمال هزینه های سنگین رومینگ با در نظر گرفتن استثنائات بسیار کمی پیروی می کنند.

به جای پرداخت هزینه های سرسام آور رومینگ، راه حل های بهتری نیز وجود دارد.

 شما میتوانید یک سیم کارت بین المللی برای سفرهای خارجیتان تهیه کنید و یا یک سیم کارت محلی در کشور مورد نظرتان خریده و از آن استفاده کنید.

سیم کارت محلی

اولین گرینه برای کسانی که به کشورهای خارجی سفر می کنند و میخواهند کماکان ارتباط خود را با خانواده و دوستانشان حفظ کنند، خرید یک سیم کارت محلی از کشور مقصدشان در بدو ورود است. این امر در همه کشورها امکانپذیر نیست و بسیاری از کشورها  مثل ژاپن و هند حین خرید سیم کارت از شما درخواست اثبات اقامت میکنید.

 اما شما می توانید با خرید سیم کارتهای محلی از کشورهایی که این خدمت را به مسافران خارجی ارائه میدهند، نرخ مکالمات، پیامکها و بسته های اینترنت همراهتان را مانند افراد بومی آن کشور بپردازید! از دیگر ویژگیهای سیم کارتهای محلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

با استفاده از این سیم کارت، خانواده و دوستانتان جهت برقراری تماس و یا ارسال پیامک برای شما، مجبورند هزینه های هنگفتی بپردازند.

شما قبل از خرید این سیم کارت، شماره خود را نمیدانید. بنابراین خانواده و دوستانتان مجبورند تا رسیدن شما به مقصد و پس از آن خرید سیم کارت، منتظر تماس شما بمانند.

انواع سیم ­کارت بین المللی

از جمله انواع سیم­کارت بین المللی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

One Sim

World SIM

KeepGo

GoSIM

KnowRoaming

GigSky

لازم به یادآوری است که این سیم کارتها از نظر شرکت ارائه دهنده، کشورهای فعال، هزینه تماسهای خروجی، هزینه برنامه های داده و برخی ویژگی های دیگر متفاوتند.

خرید سیم­ کارت بین المللی

گزینه دوم برای کسانی که می خواهند  به کشورهای خارجی سفر کرده و در هر گوشه دنیا ارتباطشان را با خانواده و دوستانشان حفظ کنند، دریافت سیم کارت بین المللی میباشد. شما میتوانید در اکثر کشورهای جهان از سیم کارت بین المللی خود استفاده کنید.

البته ذکر این نکته ضروری است که اگر قصد دارید به مدت طولانی در یک کشور بمانید، خرید سیم کارت محلی آن کشور برایتان به صرفه تر خواهد بود.

سیم کارت بین المللی هنگام مسافرت به کشورهای دیگر و در برخی کشورها، امکان برقراری تماس به صورت رایگان را برای شمافراهم می کند.

استفاده از یک سیم کارت واحد، در سفر به چندین کشور مختلف دردسر کمتری به دنبال دارد.

شما با استفاده از سیم کارت بین المللی می توانید تمام هزینه های خود را در یک حساب آنلاین مدیریت کنید، بدون اینکه مشکلی از نظر زبان برایتان پیش بیاید!

شما با استفاده از سیم کارت بین المللی در هر کجای دنیا که باشید، بابت برقراری تماس و پیامک هزینه کمتری می پردازید.

سیمکارت بین المللی به این دلیل که برای مسافرت طراحی شده است، پوشش بیشتری را ارائه میدهد.

شما قبل از خروج از کشور این سیم کارت را تهیه و شماره آن را میدانید. پس این امکان را دارید که قبل از خروج از کشور شماره تان را در اختیار خانواده و دوستانتان قرار دهید.

آژانس مسافرتی عتیق گشت

  • نشانی: اصفهان، پل فردوسی، خیابان شیخ صدوق شمالی، ساختمان عتیق گشت، کدپستی 8163655484

تـلفن: 36000 - 031 و 36651165 - 031

فکس: 36651157 - 031

ایمیل:

مشاوره تلفنی