آفریقای جنوبی

0
Special Offer
از200,000,000 تومان
Special Offer
از200,000,000 تومان
نام کامل:*
شماره تلفن همراه:*
درخواست شما:*
* ادامه دادن شما به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

988
تورهای ویژه نوروز 1402

عتیق گشت

عتیق‌گشت
9 شب
دسترسی: شهریور 1402
فرودگاه امام خمینی تهران
ژوهانسبورگ
حداقل سن: 5

تور آفریقای جنوبی

کشوری زیبا با حیات‌وحش استثنایی‌ مقصدی مناسب برای علاقه‌مندان به طبیعت و ماجراجویی

بسیاری از توریست‌ها از سراسر جهان جهت دیدار از پارک‌های وحش این کشور هر ساله به تور آفریقای جنوبی سفر می‌کنند.

 

این کشور دارای شهرهای بزرگ و مدرنی است و در سال‌های گذشته توانسته سطح رفاه مردمش را بالاتر ببرد تا حدی که آفریقای جنوبی میزبان جام‌جهانی سال 2010 بود.

این کشور دارای 3 پایتخت می‌باشد:

 • پرتوریا پایتخت اجرائی و اداری کشور آفریقای جنوبی است.
 • ژوهانْسبورگ بزرگترین شهر کشور آفریقای جنوبی است و در نزد مردم به شهر طلا شهرت دارد. یوهانسبورگ پایتخت اقتصادی و صنعتی محسوب شده و  این شهر یکی از ۵۰ شهر بزرگ دنیاست.
 • کیپ‌تاون به حق یکی از زیباترین شهرهای جهان است. دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی بعد از ژوهانسبورگ و از محبوبترین مقصد جهانگردان در قاره آفریقا است.

بهترین تور آفریقای جنوبی را از عتیق‌گشت بخواهید.

تور آفریقای جنوبی
خدمات تور

آفریقای جنوبی

0

محل خروج و بازگشت

تهران ، فرودگاه امام خمینی

زمان خروج

3 ساعت قبل از پرواز

قیمت شامل

 • بلیط هواپیما
 • 2 شب اقامت در ژوهانسبورگ_پرتوریا
 • 2 شب اقامت در سان سیتی
 • 1 شب اقامت در پارک جنگلی
 • 4 شب اقامت در کیپ تاون
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای فارسی زبان
 • انجام تشریفات Fast Track
برنامه سفر

این برنامه سفر مربوط به آخرین تور ده روزه‌ای می‌باشد که اجرا شده است. بسته به تعداد روزهای تور و زمان انتخابی ممکن است برنامه سفر تغییر کند.

روز اولپرواز به سمت ژوهانسبورگ

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود.
پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم.

از تهران به سمت آفريقاى جنوبى با ورود به ژوهانسبورگ بزرگترين شهر و مركز اقتصادى افريقاى جنوبى، با ورود به هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به ژوهانسبورگ سرسبز لذت ببریم.

روز دومگشت شهری ژوهانسبورگ

گشت تمام روز بازدید از جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ همراه با دیدار از مونت کازینو و صرف ناهار. سپس انتقال به دهکده فرهنگی قبایل آفریقایی لِسدی و آشنایی با آداب و رسوم، معماری و صنایع دستی قبایل افریقایی. بازگشت به ژوهانسبورگ. اقامت در ژوهانسبورگ.

روز سومحرکت به سمت پرتوریا

هتل را ترک کرده و با به صورت زمينی به سوی شهر پرتوريا پايتخت سياسی آفريقای جنوبی و بازدید از شهر و ميدان مركزی و مجسمه نلسون ماندلا، و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل آفریقایی. سپس انتقال زمینی به سوی سان سيتی، شهر رويايى و تفريحی آفریقایی جنوبی. اقامت در سان سيتی.

روز چهارمگشت شهری اختیاری سان سیتی

روز آزاد در سان سيتی و استفاده از امكانات تفريحی سان سيتی. (امکان وقت آزاد خرید یا بازدید از سایر نقاط شهر و گشت‌های دیگر به صورت اختیاری، با همراهی راهنما وجود دارد). اقامت در سان سيتی.

روز پنجمگشت پارک جنگلی پیلانزبرگ

ترك هتل. انتقال به پارك جنگلی پيلانزبرگ، پارك ملی بزرگ آفریقایی جنوبی، همراه با صبحانه، ناهار، شام. بعد از ظهر گشت سافاری در پارك جنگلی و ديدار از حيات‌وحش و حيوانات روزگرد، جهت ركورد 5 Big. اقامت در پارك.

روز ششمگشت در حیات وحش آفریقای جنوبی

صبح زود، گشت دوم سافاری بازديد از حيات وحش جهت دیدن حيوانات شب شكار و ادامه ركورد 5 Big. بازگشت به هتل و صرف صبحانه. ترك هتل. انتقال به فرودگاه ژوهانسبورگ و پرواز به سوی بندر كيپ تاون در جنوب غرب آفریقایی جنوبی. ورود به کیپ تاون و انتقال به هتل. اقامت در کیپ تاون.

روز هفتمگشت ساحلی

گشت تمام روز بازديد از جاذبه های گردشگری كيپ تاون، همانند؛ دماغه زيبای اميد نيك در جنوب غرب قاره سیاه و محل تلاقی دو اقيانوس اطلس و هند، ساحل بولدرز بيچ و تماشای پنگوئن‌های زيبای گرمسيری و گشت دريايی بازديد از جزيره فك‌ها، همراه با صرف ناهار. اقامت در كيپ تاون.

روز هشتمتله کابین تیبل مانتین

گشت پارک ملی تیبل مانتین با تله کابین. از فراز کوه تیبل که مشرف بر شهر است نمای زیبایی از مناظر طبیعی و کیپ تاون خواهیم داشت، سپس به سوی بندر مشهور ويكتوريا اند آلفرد می‌رویم و زمان آزاد برای خرید و تفریح. اقامت در كيپ تاون.

روز نهمگشت اختیاری شهر کیپ تاون

روز آزاد در کیپ تاون. (امکان وقت آزاد خرید یا بازدید از سایر نقاط شهر و گشت‌های دیگر به صورت اختیاری، با همراهی راهنما وجود دارد). اقامت در کیپ تاون.

روز دهمپرواز به سمت ایران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید!
پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم.
با همسفران خداحافظی می‌کنیم.

هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود.
ما برای سفر بعدی شما هم با عتیق‌گشت برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

نقشه

عکس ها

آفریقای جنوبی کشوری است با دنیای متفاوت که سرشار از جاذبه‌های طبیعی هیجان‌انگیز و ساختمان‌های عظیم می‌باشد. این کشور زیبا با حیات‌وحش استثنایی‌اش مقصدی مناسب برای علاقه‌مندان به طبیعت و ماجراجویی است. مشاهده و لمس زندگی حیوانات گوناگون از نزدیک، بازدید از بزرگترین معادن طلای دنیا و دیدن تنها شهری که کوهی عظیم را در میان خود دارد تنها بخشی از تفریحاتی است که در تور آفریقای جنوبی تجربه خواهید کرد.

آفریقای جنوبی دارای شهرهای دیدنی بسیار زیادی می‌باشد اما سه شهر کیپ‌تاون، ژوهانسبورگ و سان‌سیتی از مقاصد توریستی محبوب در آفریقا هستند که هرساله گردشگران زیادی این سه شهر را برای گذراندن تعطیلات انتخاب می‌کنند.

اگر شما هم عاشق طبیعت و ماجراجویی هستید می‌توانید با تور آفریقای جنوبی آژانس هواپیمایی عتیق‌گشت به این کشور استثنایی سفر کرده و یکی از خاطره‌انگیزترین تعطیلات خود را تجربه کنید.

شهرهای دیدنی آفریقای جنوبی

کیپ‌تاون:


کیپ‌تاون یکی از زیباترین و دومین شهر بزرگ در تور آفریقای‌ جنوبی است. طبیعت بی‌نظیر، ساحل استثنایی با خوک‌های آبی و کوسه‌های سفید، این شهر ساحلی را به جذاب‌ترین مقصد گردشگری در دنیا تبدیل کرده است. شهر کیپ‌تاون محل استقرار ساختمان پارلمان آفریقای جنوبی نیز می‌باشد. خیابان‌ها و ساختمان‌های کیپ‌تاون بسیار شیک و مدرن هستند. اکثر افراد مرفه و ثروتمند آفریقای جنوبی در این شهر زندگی می‌کنند.

همچنین کیپ‌تاون دارای طبیعت منحصربه‌فرد و زیبایی می‌باشد که محل رشد انواع گیاهان دارویی است که تنها در این شهر یافت می‌شوند. زیبایی‌های طبیعی و تاریخی باعث شده تا کاربران سایت تریپ‌ادوایزر تور آفریقای جنوبی شهر کیپ‌تاون را به عنوان مقصد برتر گردشگری در سال 2014 انتخاب کنند.

شهر کیپ‌تاون از نظر زندگی، تمیزی و آب و هوایی نیز از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد و همین امر باعث شده تا نشان پرچم آبی را به عنوان نماد ایمنی و پاکیزگی ساحل و هوای پاک دریافت کند. تور آفریقای جنوبی بهترین فرصت برای گذراندن تعطیلات استثنایی در این شهر فوق‌العاده زیبا می‌باشد.

ژوهانسبورگ: 

شهر ژوهانسبورگ بیشتر با معادن طلای بسیار عظیمش شناخته شده است. این شهر پایتخت اقتصادی آفریقای جنوبی می‌باشد. ژوهانسبورگ مملو است از آسمان خراش‌های بزرگ با مراکز خرید مدرن و تفریحات فراوان که باعث محبوبیت تور آفریقای جنوبی در بین گردشگران شده است. این شهر بزرگ و جوان با قدمت 120 ساله دریاچه یا ساحل ندارد اما مملو از جاذبه‌های فراوانی مانند موزه‌های طلا، گالری‌های هنری متعدد، کافه رستوران‌های دنج و طبیعتی بسیار زیبا می‌باشد.

شهر ژوهانسبورگ با پیشرفت‌هایی که در طی سال‌های اخیر داشته توانسته است لقب اروپایی‌ترین شهر قاره آفریقا را به خود اختصاص دهد. بازدید از این شهر زیبا را در تور آفریقای جنوبی از دست ندهید.

سان‌سیتی: 

سفر به شهر سان‌سیتی یکی از مهیج‌ترین بخش تور آفریقای جنوبی است. چرا که این شهر مجموعه‌ای کامل از تمامی امکانات تفریحی از جمله گلف، تفریحات آبی و همچنین هیجان‌انگیزترین تورهای حیات‌وحش را تشکیل می‌دهد. این شهر دارای هتل‌های بسیار لوکس و مجهز می‌باشد که بیشتر آن‌ها در دل طبیعت ساخته شده‌اند و معماری بی‌نظیرشان حیات‌وحش زیبای آفریقا را پیش روی گردشگران قرار می‌دهد.

از دیگر زیبایی‌های شهر سان‌سیتی می‌توان به پل‌هایی اشاره کرد که اطراف آن‌ها را مجسمه‎‌های عظیم‌الجثه فیل محصور کرده است و وجود سیستم لرزاننده، عبور از روی پل‌ها را بسیار هیجان‌انگیز و جذاب می‌کند.

ویزای آفریقای جنوبی

برای شرکت در تور آفریقای جنوبی نیاز به ویزا خواهید داشت. معمولاً دارندگان گذرنامه یا سند مسافرتی آفریقای جنوبی، تمامی رانندگان تجاری خودروهای سنگین، افرادی که با نظامیان آفریقای جنوبی در ارتباط هستند و داوطلبان وابسته به سازمان ملل متحد می‌توانند ویزای آفریقا را دریافت کنند. تبعه کشورهای دیگر در صورت اقامت کمتر از 30 روز، نیاز به پرداخت هزینه برای دریافت ویزا نخواهند داشت.

البته با این حال باید برای دریافت ویزا اقدام کنند. این در حالی است که متأسفانه پاسپورت ما چندان اعتباری ندارد و به همین خاطر حتی برای سفرهای کوتاه هم ساکنین ایران باید هزینه ویزا را پرداخت کنند.

صدور ویزای توریستی شرایط خاصی دارد. این احتمال وجود خواهد داشت که با درخواست صدور ویزای شما حتی موافقت نکنند. شاید تصور کنید که تور آفریقای جنوبی یک تور معمولی است؛ اما در حال حاضر این کشور جزو کشورهای در حال توسعه به حساب می‌آید. به همین خاطر باید ادله کافی ارائه دهید که قصد مهاجرت یا پناهندگی به این کشور را ندارید.

برای سفر به آفریقای جنوبی اول از همه باید ویزای خود را دریافت کنید. برای ویزا گذرنامه شما باید حداقل 1 ماه تا زمان برگشت از سفر اعتبار داشته باشد و همچنین 2 صفحه خالی در آن دیده شود. مدارک بانکی برای اثبات توانایی مالی و بودجه برای پرداخت کلیه هزینه‌های سفر از دیگر مدارکی است که باید ارائه دهید. ارائه دو عکس رنگی از پاسپورت، تکمیل فرم درخواست ویزا، ارائه بلیط رفت و برگشت، ارائه اسناد رزرو محل اقامت، ارائه اسناد مربوط به حضانت یا سرپرستی فرزندان نیز از جمله مدارکی است که پیش از سفر حتماً باید ارائه دهید.

 در صورت نیاز به مشاوره با عتیق‌گشت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

تور کرواسی

تور کرواسی

تور اسپانیا

تور اسپانیا