تور فرانسه

قیمت
از153,000,000 تومان
قیمت
از153,000,000 تومان
نام کامل:*
شماره تلفن همراه:*
درخواست شما:*
* ادامه دادن شما به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

932
تورهای ویژه نوروز 1402

عتیق گشت

عتیق‌گشت
7 شب
دسترسی: شهریور 1402
فرودگاه امام خمینی تهران
پاریس
حداقل سن: ندارد

تور فرانسه

سفر به کشور اول دنیا، از نظر شمار گردشگر

تور فرانسه از نظر گردشگری بسیار هیجان‌انگیز و دیدنی است.
برای بسیاری از مسافران و گردشگران رفتن به این کشور لذت‌بخش است.
پاریس به عنوان پایتخت و مدرن‌ترین شهر فرانسه از جایگاه ویژه برای گردشگران برخوردار است.

 

تور پاریس

پاریس؛ شهر نور و پایتخت مد دنیا و دومین شهر از نظر تعداد رستوران در جهان

فرقی نمی‌کند که اولین بار است که به پاریس سفر می‌کنید یا بیستمین تور فرانسه، شما همیشه می‌توانید چیز جدیدی در پاریس پیدا کنید.!
پاریس معروفترین شهر فرانسه می‌باشد. معمولا اگر کسی قصد سفر به فرانسه را داشته باشد، پاریس را انتخاب می‌کند. بهترین تور فرانسه را از عتیق‌گشت بخواهید.

تور فرانسه
خدمات تور

تور فرانسه

0

محل خروج و بازگشت

تهران ، فرودگاه امام خمینی

زمان خروج

3 ساعت قبل از پرواز

قیمت شامل

  • پرواز رفت و برگشت
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • اخذ ویزای شینگن
  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • راهنمای تور
  • بیمه مسافرتی
  • گشت‌های شهری
  • انجام تشریفات Fast Track
برنامه سفر

تور فرانسه

0

این برنامه سفر مربوط به آخرین تور هفت روزه‌ای می‌باشد که اجرا شده است. بسته به تعداد روزهای تور و زمان انتخابی ممکن است برنامه سفر تغییر کند.

 

روز اولپرواز به سمت پاریس

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود.
پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم.  پس از رسیدن به فرودگاه مقصد و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین بعد از ظهر ورودمان به پاریس را با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با عروس شهرهای اروپا خواهیم گذراند.

روز دومگشت شهری پاریس

امروز با پاریس، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و پایتخت کشور فرانسه، در گشتی نیم روز آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به قصد دیدن نمای بیرونی کلیسای نوتردام، برج ایفل، دروازه پیروزی، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن از هتل خارج می‌شویم. سپس بعد از ظهر به سمت تپه هنرمندان (مونتمارتر) خواهیم رفت تا کلیسای ساکره کور، محله هنرمندان و … بازدید نماییم.

روز سومگشت آزاد شهری و موزه لوور

در گشت امروز با همراهی راهنمای محلی از جاذبه‌های دیدنی شهر پاریس نظیر دروازه پیروزی، خیابان شانزه‌لیزه، تروکادرو، نمای بیرونی کلیسای مادلین و میدان وندام بازدید خواهیم نمود.

سپس این امکان فراهم است تا مجذوب لبخند اسرارآمیز مونا لیزا در موزه معروف لوور بشویم و از سایر آثار هنری نظیر لوح حمورابی، بخش تمدن بین‌النهرین، تاریخ گرانبهای دوره‌های برجسته تاریخی شامل هخامنشیان و ساسانیان، مصر، یونان باستان، مجسمه‌های معروفی چون ونوس میلو و الهه پیروزی (نیکه ساموتراس) ،کاتب نشسته و نقاشیهای داوینچی در معروف ترین موزه جهان، بازدید کنیم. (لازم به ذکر است ورودیه موزه لوور مختص تورهای نوروز و تابستان است و در سایر فصول به صورت اختیاری می‌باشد)

روز چهارمگشت آزاد شهری پاریس

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از آرامگاه صادق هدایت، غلامحسین ساعدی و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در آرامستان پرلاشز بازدید کنیم یا اینکه وقت خود را در اختیار راهنما قرار دهیم تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در دیزنی لند، گوشه‌های دیگری از این شهر زیبا را به ما بنمایاند.

روز پنجمسفر یکروزه بروکسل (بلژیک)

امروز سفری یک روزه به شهر بروکسل، پایتخت زیبای کشور بلژیک را خواهیم داشت و از برنامه بازدید از میدان اصلی شهر، ساختمان دو ژوستیس و بنای اتمیوم لذت می‌بریم. (لازم به ذکر است که این گشت مختص تورهای نوروز است و در سایر فصول، به صورت اختیاری برگزار می‌شود.)

روز ششم کاخ ورسای و نشستن در کافه‌های معروف پاریس

امروز پس از صرف صبحانه، رهسپار ورسای می‌شویم و از کاخ باشکوه آن بازدید خواهیم کرد.

بعد از ظهر را در اختیار خواهیم داشت تا در یکی از کافه‌های معروف پاریس، خودمان را به صرف یک فنجان قهوه دعوت کنیم. 

(لازم به ذکر است گشت کاخ ورسای مختص تورهای نوروز و تابستان است و در سایر فصول به صورت اختیاری برگزار می‌شود)

روز هفتمرودخانه سن و کشتی کروز

به پایان تور نزدیک می‌شویم! امروز نیز زمان آزاد داریم تا از آخرین روز اقامت خود در پاریس نهایت بهره را ببریم؛ چرا که بی‌شک جاذبه‌های فراوانی در این شهر هستند که هنوز موفق به دیدار از آنها نشده‌ایم؛ مانند اپرای گارنیه، خانه ویکتور هوگو، باغ های تویلری و پانتئون. همچنین بعد از ظهر به گشت کشتی بتو خواهیم رفت و شام آخر در پاریس را میهمان ایوار بر روی رود سن میل می‌نماییم. 

(لازم به ذکر است که گشت کشتی بتو و شام مختص تورهای نوروز و تابستان است و در سایر فصول به صورت اختیاری است)

روز هشتمپرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید!
پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم.
با همسفران خداحافظی می‌کنیم.

هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود.
ما برای سفر بعدی شما هم با عتیق‌گشت برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

نقشه

عکس ها

بهترین زمان سفر به پاریس در بهار و پاییز می‌باشد. در این فصول آب و هوا معتدل می‌باشد. اما در بهار ممکن است جمیعت زیادی از گردشگران در فرانسه وجود داشته باشد. همچنین نرخ پروازها و نرخ هتل‌ها در بهار کمی گران‌تر از سایر فصول است.

پاییز نیز هوا در فرانسه کمی سرد می‌شود به همین علت جمعیت کمتری در شهرها وجود دارند. اگر قصد سفر به فرانسه در تابستان را دارید باید انتظار جمعیت زیادی از گردشگران را داشته باشید. فرانسه معمولا در دو هفته‌ی آخر ماه آگوست، هنگامی که کل کشور برای تعطیلات به سواحل و حومه‌ی شهر می‌روند، خلوت می‌شود. فرانسه دارای آب و هوای معتدل با زمستان‌های خفیف است. تابستان‌های فرانسه بسیار گرم و خشک می‌باشد بنابراین سفر در این فصل خیلی مناسب نمی‌باشد.

شرایط ویزای فرانسه

این کشور اروپایی برای فرهنگ، غذا، مد و تجارت شناخته شده است. تورهای فرانسه به صورت ترکیبی یا انفرادی اجرا می شود. برای سفر به فرانسه شما نیاز به ویزای فرانسه دارید. مهم‌ترین دغدغه مسافران فرانسه، اخذ ویزای این کشور است. 

برای ویزای توریستی فرانسه، شما باید وقت سفارت تعیین کنید. ویزای فرانسه مصاحبه ندارد و شما فقط باید برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به دفتر کارگزاری VFS GLOBAL مراجعه کنید. برای ویزای توریستی فرانسه، باید بین 1 تا 3 ماه قبل از تاریخ سفر اقدام کنید. جواب ویزای فرانسه توریستی، 21 روز کاری بعد به شما اعلام می‌شود. ویزای فرانسه را با تضمین پرداخت هزینه از عتیق‌گشت دریافت کنید.

 

مبلغ ضمانت‌نامه برای تور فرانسه

مبلغ ضمانت بازگشت از فرانسه، بسته به شرایط مسافر اعلام می‌شود اما مبلغ ضمانت‎نامه برای تور فرانسه از 400 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط مسافر و اینکه مجرد است یا متاهل تا 1 میلیارد تومان متغیر است. ضمانت بازگشت از سفر، به صورت ضمانت نامه بانکی و یا چک رمز دار در وجه آژانس مسافرتی صادر می‌شود و تاریخ پرداخت آن، باید برای 2 روز پس از پایان تور پاریس باشد.

هتل‌های فرانسه از نظر راحتی، امکانات رفاهی و کیفیت خدمات در سطح قابل قبولی هستند. بیشتر هتل‌‎های فرانسه فقط شامل اتاق و صبحانه هستند و شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی اضافه‌تر شام یا ناهار هم داشته ‌باشید. هتل‌های پاریس معمولا بسیار گران هستند اما قیمت هتل‌های دیگر شهرهای فرانسه ارزان‌تر می‌باشد. همچنین هتل‌های نزدیک به مرکز شهر گران می‌باشند. می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌های خود هتل‌های حومه‌ی شهر را انتخاب کنید.

هزینه‌ی روزانه در فرانسه بستگی به شهری که می‌خواهید بازدید کنید دارد. اما به طور میانگین شما 15 یورو برای جاذبه‌های طبیعی، 28 یورو برای غذا، 5 یورو برای حمل و نقل در پاریس و 32 یورو برای اقامت هزینه خواهید داشت.

 در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در عتیق‌گشت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره‌مند شوید.