تور کرواسی

0
قیمت
از170,000,000 تومان
قیمت
از170,000,000 تومان
نام کامل:*
شماره تلفن همراه:*
درخواست شما:*
* ادامه دادن شما به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.
لطفاً قبل از اقدام به مرحله بعدی با کلیه شرایط و ضوابط موافقت کنید.
افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

912
تورهای ویژه نوروز 1402

عتیق گشت

عتیق‌گشت
8 شب
دسترسی: شهریور 1402
فرودگاه امام خمینی
فرودگاه زاگرب

تور کرواسی

تور کرواسی، سفر به کشور هزار جزیره

کرواسی به بیست استان تقسیم می‌شود که پایتخت آن شهر زاگرب است و همچنین علاوه بر این شهر، شهر شهر رییکا یکی از مهم‌ترین استان‌های این کشور به شمار می‌رود.

تور کرواسی
خدمات تور

تور کرواسی

0

محل خروج و بازگشت

تهران ، فرودگاه امام خمینی

زمان خروج

3 ساعت قبل از پرواز

قیمت شامل

 • پرواز رفت و برگشت
 • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • اخذ ویزای شینگن
 • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
 • راهنمای تور
 • بیمه مسافرتی
 • گشت‌های شهری
برنامه سفر

تور کرواسی

0

این برنامه سفر مربوط به آخرین تور کرواسی می‌باشد که اجرا شده است. بسته به تعداد روزهای تور و زمان انتخابی ممکن است برنامه سفر تغییر کند.

 

روز اولپرواز به سمت زاگراب

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود.
پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم. از تهران به سمت شهر زاگراب خواهیم رفت پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان به کرواسی لذت ببریم.

روز دومگشت شهری زاگراب

تور کرواسی با ورود به زاگرب شروع می شود. در پایتخت کرواسی، از موزه‌ی میمارا و پارک ماکسیمیر دیدن و در گشتی نیم روزه با همراهی راهنمای محلی به بازدید از کلیسای جامع و قسمت قدیمی شهر می‌پردازیم. در پایان گشت می توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه های زاگرب لذت ببریم.

روز سومپارک پلیتویک

امروز در زاگرب با گشتی دیگر در این شهر باشکوه آغاز می شود. امروز به قصد دیدن پارک ملی حیرت انگیز زاگرب و آبشار‌هایش از هتل خارج می شویم. بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نظاره‌گر ساختمان پارلمان و دفتر ریاست جمهوری کرواسی باشیم و بعد از قدم زدن در خیابان‌های زاگرب، لذت خوردن غذاهای کرواسی را تجربه کنیم.

روز چهارمحرکت به سمت اسپلیت

روز ترک زاگرب و حرکت به سمت اسپلیت فرا رسید. امـروز با یک سفر زمینی‌ رهسپار اسپلیت می‌شویم، البته قبل از آن و در میانه مسیر گشتی کوتاه در شهر زادار را خواهیم داشت.

با رسیدن به اسپلیت به سمت هتل روانه خواهیم شد. پس از تحویل گرفتن اتاق ها و استراحتی کوتاه، فرصتی در اختیار داریم تا با شهر دوم سفرمان بیشتر آشنا شویم.

روز پنجمگشت شهری اسپلیت

صبح امروز را با گشتی نیم روزه در شهر سحر‌انگیز اسپلیت آغاز می‌کنیم. در گشت شهری امروز، به بازدید از قلعه‌ی تاریخی اسپلیت خواهیم پرداخت و با تاریخ، فرهنگ و سیمای شهر بیشتر آشنا خواهیم شد.

روز ششم خرید و گشت اختیاری

امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از سایر جاذبه‌های شهر بازدید نماییم یا سری به مراکز خرید شهر بزنیم.

روز هفتمحرکت به سمت دوبرونیک

به روز‌های پایانی سفر نزدیک می‌شویم؛ امروز با یک سفر زمینی‌ رهسپار دوبرونیک می‌شویم. بعد از ظهر امروز، فرصتی خواهیم داشت تا در یک گشت کوتاه، با آخرین شهری که در آن اقامت داریم بیشتر آشنا شویم. از قلعه و شهر قدیمی دوبروونیک دیدن خواهیم کرد. بعد از آشنایی با حال و هوای شهر در بعد از ظهر، فرصتی خواهیم داشت تا در خیابان استرادون قدم بزنیم و لذت سفرمان در کشور کرواسی را دوچندان کنیم.

روز هشتمگشت شهری دوبرونیک

در گشت امروز، از دیوار‌های شهر قدیمی دوبرونیک بازدید خواهیم داشت. این دیوار‌ها، یکی از شناخته‌ شده‌ترین ویژگی‌های شهر است که در قرن ۱۰ ساخته و سپس در قرن ۱۳ و ۱۴ تغییر شکل یافتند.

پس از پایان گشت می‌توانیم سری به تله کابین دوبرونیک بزنیم و از جاذبه‌های دیگری که هنوز آنها را ندیده‌ایم، بازدید کنیم. 

روز نهمپرواز به سمت تهران

هنگام بازگشت به خانه فرا رسید!
پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم.
با همسفران خداحافظی می‌کنیم.

هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود.
ما برای سفر بعدی شما هم با عتیق‌گشت برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

نقشه

عکس ها

کشور کرواسی، کشوری با طبیعیت فوق العاده واقع در قاره اروپا می باشد. این کشور همچنین دارای جاذبه های تاریخی ارزشمندی است که نشان از تمدن آن دارد. این کشور با سالانه 11 میلیون نفر گردشگر، جزء پرمسافرترین کشورها در 2 دهه اخیر می باشد. همچنین گفتنی است بالای 90 درصد از جمعیت این کشور با سواد و دارای فرهنگ غنی می باشند.

کرواسی بعد از جنگ جهانی اول از امپراتوری اتریش مجارستان جدا شد و به امپراتوری یوگسلاوی پیوست. بعدها پس از پایان جنگ جهانی دوم کرواسی به همراه چند کشور دیگر موسس فدرال یوگسلاوی شدند. کرواسی در طی چهار سال جنگ بر سر استقلال و جدایی خود از جمهوری یوگسلاوی، توانست در ژوئن ۱۹۹۱ پیروز شود و استقلال خود را اعلام کند.

پس از اعلام استقلال کرواسی درگیر جنگ‌های داخلی با صرب‌ها شد که بعدها آن‌ها را از کشور بیرون کردند. امروزه این کشور دارای استقلال و از اقتصاد و فرهنگ غنی برخوردار است.

آب و هوای کرواسی یکی از مهمترین مواردی است که یک گردشگر مسافرت به این کشور باید در نظر داشته باشد و کشور کرواسی دارای 3 اقلیم متفاوت است ، آب و هوای معتدل قاره‌ ای که در نزدیکی مناطق شمالی است با چند آبگرم و گرمابه که فرصتی برای گردشگری شما در سفر به کرواسی است که سلامت شما را نیز فراهم کرده است .

مناطق مرتفع و نیمه کوهستانی با پارک ‌های ملی بخش‌ های میانی این کشور و آب ‌وهوای مدیترانه‌ ای هم در کنار دریای آدریاتیک ، بزرگ ‌ترین فرصت گردشگری ساحلی کرواسی را ایجاد کرده‌ اند. بهار و پاییز ملایم در امتداد ساحل، در حالی که زمستان سرد و برفی در مناطق مرکزی و شمال مسافران کرواسی را تحت تاثیر قرار می ‌دهد.

شرایط ویزای کرواسی

برای درخواست ویزای توریستی کرواسی، لزومی به انگشت نگاری و مصاحبه با افسران ویزا نیست. ویزای توریستی کرواسی به صورت لیبل و فرودگاهی صادر می‌شود. در صورتی که برای سفر به این کشور عجله دارید، بهتر است برای دریافت ویزای فرودگاهی کرواسی اقدام کنید.

مدت زمان اعتبار ویزای کرواسی ۹۰ روز است اما با این ویزا فقط ۱۴ روز می‌توانید در کرواسی اقامت داشته باشید. هیچ سخت‌گیری خاصی برای اخذ ویزای کرواسی وجود ندارد اما باید به یک سری نکات توجه داشته باشید.

تنها شرط اخذ ویزای توریستی کرواسی، تمکن مالی و گردش حساب می‌باشد. تمکن مالی مورد نیاز ویزای کرواسی باید برای هر نفر مبلغ 200 میلیون تومان باشد. تمکن مالی ویزای کرواسی باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد. گردش حساب مورد نیاز ویزای کرواسی باید برای ۶ ماه گذشته حساب متقاضی باشد. برای اخذ ویزای کرواسی تنها این شرط اهمیت دارد اما به یک سری نکات نیز باید توجه داشته باشید.

 • کودکان زیر ۶ سال و دارندگان ویزای شینگن برای سفر به کرواسی نیازی به اخذ ویزا ندارند. (توجه داشته باشید که کرواسی، عضو پیمان شینگن نیست اما دارندگان ویزای شینگن می‌توانند بدون اخذ ویزا به این کشور سفر کنند.)
 • بهتر است حدود ۴۵ روز قبل از تاریخ سفر برای اخذ ویزای کرواسی اقدام کنید.
 • ویزای کرواسی به صورت لیبل و فرودگاهی صادر می‌شود. برای درخواست ویزای لیبل کرواسی باید از طریق آژانس‌های مسافرتی اقدام کنید و در صورتی که برای سفر به کرواسی زمان زیادی برای اخذ ویزا ندارید، بهتر است ویزای فرودگاهی بگیرید. توجه داشته باشید که ویزای فرودگاهی کرواسی چیزی در حدود ۲ ساعت به طول می‌انجامد.

مدارک اخذ ویزای کرواسی

مدارک مورد نیاز ویزای کرواسی باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. لزومی به گرفتن تائیدیه دادگستری و امور خارجه برای مدارک ویزای کرواسی نیست. چک لیست مدارک ویزای کرواسی به ترتیب زیر می‌باشد:

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای کرواسی
 • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • ۲ قطعه عکس رنگی ۴x۶ با پس زمینه سفید که حداکثر برای ۶ ماه گذشته باشد.
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • واچر هتل محل اقامت
 • بیمه نامه مسافرتی با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو و منطبق با مدت زمان اقامت
 • تمکن مالی به یورو
 • گردش حساب ۶ ماهه اخیر
 • مدارک شغلی متقاضی و یا گواهی اشتغال به تحصیل
جاذبه‌های گردشگری تور کرواسی

همانطور که گفته شد کشور کرواسی دارای جاذبه‌های گردشگری جذابی از جمله نقاط طبیعی و تاریخی است؛ ما در اینجا به آشنایی شما با چند تا از این نقاط گردشگری کمک می‌کنیم، پس با ما همراه باشید.

 • شهر رووینی
 • جزایر ویس کرواسی
 • ساحل دالماسی
 • جزیره پولجا کرواسی
 • پارک ملی جزیره ملجت
 • جزیره هوار کرواسی
 • پارک ملی دریاچه پلیتوایس
 • دوبروونیک
 • ساحل زلاتنی رات
 • جزیره راب کرواسی
 • ساحل برلا

 در صورت نیاز به مشاوره با عتیق‌گشت تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

تور کرواسی

تور کرواسی

تور اسپانیا

تور اسپانیا