اصلا چرا با ما سفر کنید؟؟؟

1- هزینه ی سفر برای شما بسیار کمتر از مقدار معمولی می شود!

آژانس مسافرتی اجزای سفر را (بلیط رفت و برگشت، اقامت، خوراک و …) به صورت جمعی خریداری می کند و از تخفیفاتی بهره مند می شود. به همین خاطر است که می گوییم سفر با آژانس مسافرتی ما کم هزینه تر است. یعنی اگر بخواهید اجزای همان سفر را خودتان جدا از هم تهیه کنید، مجموع هزینه های شما بسیار بیشتر می شود! دیگر تخفیفی در کار نیست و چه هزینه های اضافه که باید پرداخت کنید!

برای خرید بلیط های رفت و برگشت چه صف هایی که باید در آنها انتظار بکشید، برای رزرو هتل چه تماس هایی که باید بگیرید و برای تهیه ی خوراک چه هزینه های رفت و آمدی که باید در شهر مقصد پرداخت کنید! هدف ما یک سود دو طرفه است!

2- با آرامش خاطر سفر می کنید!

حاصل تجربه ی سال ها فعالیت ما در زمینه ی گردشگری، مدیریت و برنامه ریزی یک سفر مطمئن و دلپذیر است. با خرید تورهای مسافرتی می توانید بدون نگرانی از ناهماهنگی ها و بی هیچ دغدغه ای سفر خود را آغاز کنید

برای رزرو تور مسافرتی دلخواهم باید چه کار کنم؟؟؟

الف) برای رزرو تورهای مسافرتی داخلی:

پس از هماهنگی با مسئول فروش تور و اطمینان از ظرفیت خالی و امکان رزرو تور مسافرتی هزینه ی تور را پرداخت کنید. زمانیکه مسئول فروش تور از پرداخت شما آگاه گردید، رزرو تور را انجام داده و اگر امکانپذیر باشد، مدارک سفرتان را برای شما ایمیل و یا از طریق فکس ارسال می کند.

توجه نمایید ممکن است از زمان بررسی تا پرداخت شما ظرفیت تور مورد نظرتان تکمیل گردد. در اینصورت همکاران ما برای هماهنگی جهت رزرو تور در تاریخی دیگر با شما تماس می گیرند و چنانچه امکان سفر در تاریخ های دیگر را نداشته باشید، تمام مبلغ پرداختی را تا آخر همان روز به حساب شما بر می گردانند.

مدارک تور هوایی مشهد مقدس و تور هوایی جزیره کیش را می توانید به صورت الکترونیک (از طریق ایمیل یا فکس) دریافت کنید. ولی مدارک تورهای ریلی و اتوبوسی مشهد مقدس و تورهای هوایی و ریلی جزیره قشم به صورت کاغذی بوده و امکان ارسال الکترونیک ندارد.

جهت دریافت اینگونه مدارک می توانید در محل شرکت حاضر شوید و یا سفارش دهید مدارک از طریق پیک موتوری یا پست پیشتاز برای شما ارسال شود. برای شهرستان های استان اصفهان و ساکنین شهر اصفهان (اگر تعداد نفرات بیشتر از 10 نفر باشد)، مدارک به صورت رایگان ارسال می شود.

ب) برای رزرو تورهای مسافرتی خارجی:

زمانیکه از ظرفیت خالی تور در تاریخ مورد نظرتان آگاه شدید جهت رزرو لازم است در شرکت حاضر شوید تا به صورت کامل از شرایط تور آگاه گردید. در این تورها لازم است گذرنامه شما بررسی شود. گاهی نیز لازم است تا چکی به عنوان ضمانت جهت صدور ویزا گرفته شود. بخشی از مبلغ تور به واحد ارزی محاسبه می شود. پس در صورت تغییر نرخ ارز لازم است تفاوت را پرداخت کنید. در ضمن در اینگونه تورها لازم نیست تمام مبلغ تور را یک زمان پرداخت کنید. معمولا نیمی از مبلغ به هنگام رزرو و نیمی دیگر به هنگام تحویل مدارک سفر، گرفته می شود.