تورهای جزیره زیبای کیش

هتل داریوش الهامی از ایران باستان و تخت جمشید

جاذبه توریستی در جزیره کیش

تور گردشگری استانبول

سفر به بزرگترین شهر و مرکز فرهنگی و اقتصادی ترکیه

شهری در میان اروپا و آسیا

پنت هوس اسپا

یکی از مجلل ترین اتاق های هتل درویشی

تورهای روسیه

 

روسیه یکی از کشورهای پهناور جهان به شمار می رود که نیمی از آن در آسیا و نیمی دیگر در اروپا واقع شده است و پایتخت آن شهر مسکو می باشد. این کشور از لحاظ تنوع مذهب منحصر به فرد می باشد و پیروان بسیاری از ادیان مختلف جهان در آن یافت می شود. ادیانی که بیشترین پیرو را در این کشور دارند عبارتند از مسیحیت (ارتدوکس و کاتولیک)، اسلام، بودیسم و یهودیت. این کشور در عرض های بالای جغرافیایی واقع شده و بیشترین مناطق کشور سردسیر و کم بارش است به همین دلیل بیشتر مناطق این کشور به ویژه سرزمین سیبری، خالی از سکنه هستند. زبان رسمی این کشور روسی و برای ورود نیاز به اخذ ویزا است. از صنایع دستی و سوغات این کشور می توان به عروسک ماتروشکا، والنکی (چکمه نمدی) و ظروف خولخوم روسیه اشاره کرد.

 

 

مسکو:

این شهر بزرگترین و مهمترین شهر روسیه و یکی از بزرگترین کلان شهرهای قاره اروپا می باشد که در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرال روسیه که جز روسیه اروپایی محسوب می شود قرار دارد. مسکو دارای آب و هوای قاره ای مرطوب است و زمستان های بسیار سرد و تابستان های بسیار گرم دارد. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان از کاخ کرملین، آرامگاه لنین، میدان مانژ، مترو مسکو، موزه تاریخی دولت، کلیسا جامع سنت باسیل، سالن تئاتر بالشویی، پارک پیروزی و باغ الکساندر نام برد. از مهمترین مراکز خرید این شهر مرکز خرید گوم، آتریوم، آخودنی ریاد، خیابان آربات و بازار صنایع دستی ایزمایلوا توصیه می شود.

 

سنت پترزبورگ:

سنت بترزبورگ به معنای شهر پتر مقدس است و پتر مقدس یکی از حواریون حضرت عیسی مسیح بود که حامی این شهر زیبا پنداشته می شود.  این شهر دارای آب و هوایی با تابستان های گرم و شرجی (که تحت تاثیر بادهای دریای بالتیک کمی خنک تر است) و زمستان های سرد و طولانی است. از جاذبه های گردشگری این شهر می توان از کلیسای کازان، موژه هرمیتاژ، میدان کاخ، کاخ کاترین، کاخ تابستانی پتر کبیر، قلعه پیتر و پاول، خیابان نفسکی و ناو جنگی آورورا نام برد. لازم به ذکر است که پدیده شب های سفید یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که از اوایل خرداد ماه شروع می شود و در تاریخ ۲۱ خرداد تا ۱۱ تیر به اوج خود می رسد. از مراکز خرید این شهر گالری پریالیک، فروشگاه سوغات بوتیک، مرکز خرید گالریا، بولشوی گوستینی و استاکمن نوسکی سنتر توصیه می شود.

 

آژانس مسافرتی عتیق گشت

  • نشانی: اصفهان، پل فردوسی، خیابان شیخ صدوق شمالی، ساختمان عتیق گشت، کدپستی 8163655484

تـلفن: 36000 - 031 و 36651165 - 031

فکس: 36651157 - 031

ایمیل:

مشاوره تلفنی